No1 GOLD serum hialuronowe

No1 GOLD serum hialuronowe

Nowy produkt

 No1 GOLD serum kwas hialuronowy z płatkami złota

Czysty 100% kwas o stężeniu 2% zapewnienia skórze zachować naturalną wilgoć i zdrowy wygląd .

Więcej szczegółów

dostępny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


121,95 zł netto

150,00 zł za brutto

Opis

pojemność30ml

Więcej informacji

Zakładka Dla gabinetu:

dostępna dopiero po zalogowaniu się na stronę

Woda to życie, ale już od 25 roku życia, zapasy wilgoć w organiźmie zaczynają maleć. Z biegiem lat nasz organizm spowalnia własny system nawilżania skóry, skóra wysycha traci stopniowo napięcie i jędrność.  Skóra człowieka starzeje się, traci zdolność wiązania wody czego wynikiem jest  powstawanie zmarszczek.

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze, jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody.

 

Ogólny opis chemiczny:

Kwas hialuronowy – glikozoaminoglikan (rodzaj polisacharydu), który występuje we wszystkich organizmach żywych i należy do najliczniejszej grupy związków mających identyczną budowę chemiczną tak u bakterii, jak i człowieka. Kwas hialuronowy jest biopolimerem, w którym występują naprzemiennie mery kwasu D-glukuronowego i N-acetylo-D-glukozaminy połączone wiązaniami β(1→4) i β(1→3) glikozydowymi. Naturalnie występujący kwas hialurynowy posiada masę cząsteczkową od 102 do 104 kDa. W przeciwieństwie do innych glukozoaminoglikanów nie tworzy kowalencyjnego wiązania z białkami, nie może więc wchodzić w skład typowego proteoglikanu. Może natomiast stanowić oś, na której wiążą się inne proteoglikany tworząc wraz z nimi "agregat proteoglikanu".

Zastosowanie:

No1 GOLD kwas hialuronowy to doskonały preparat w zabiegach mezoterapii mikroigłowej przy użyciu derma rollera,można go także używać samodzielnie bezpośrednio na skórę całego ciała,w szczególności twarzy, szyi i dekoltu, Jest to dodatek do kremów, balsamów i maseczek.

Można go także zastosować jako serum pod maskę algową, czy też odżywcze serum na włosy (No1  GOLD wmasować w końcówki włosów, nie spłukiwać)

Stosowanie:

Rano i wieczorem do codziennego stosowania na całym ciele w dowolnych ilościach; twarz, szyja, dekolt, dłonie, włosy itd. Serum No1 GOLD używać tylko na czystą skórę. Szybko się wchłania i nie jest tłusty.  Regularne stosowanie wygładza skórę i redukcje zmarszczki. Kwas hialuronowy, jest to prawdziwy cud natury.

Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. 

certyfikat dopuszczenia w Europie UE.

Produkty powiązane