No1 Lash

No1 Lash

Nowy produkt

  Rewolucyjne serum No1 LASH sprawi że twoje rzęsy urosną do 200 % obecnej długości,

zwiększyć objętość o 50%

będą mocniejsze o 30%  

Różnicę rozpoznasz już po pierwszym miesiącu stosowania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 4,40 zł.


227,64 zł netto

280,00 zł za brutto

Opis

pojemność6ml

Więcej informacji

Zakładka Dla gabinetu:

dostępna dopiero po zalogowaniu się na stronę

Magiczne i zalotne rzęsy No1 lash Niech twoje oczy powiedzą wszystko. Długie rzęsy sprawią, że twoje spojrzenie będzie charyzmatyczne i porywające

Niesamowicie długie rzęsy:

Dzięki serum No1 LASH rzęsy rosną szybciej, zyskują na objętości, są mocniejsze i bardziej elastyczne. Zaczną wyrastać także małe rzęsy, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, co sprawi, że rzęsy staną się gęstsze. Uzyskasz efekt rzęs Hollywood. W przeciwieństwie do sztucznych rzęs możesz swobodnie uprawiać sport , robić wszystko, na co masz ochotę, ponieważ twoje rzęsy są w 100% naturalne i zdrowe.

Jak to działa:

Rewolucyjny skład serum No1 LASH, a szczególnie nanopeptydy nazywane też inteligentnymi molekułami, których duże ilości zawiera serum No1 Lash, przenikają bezpośrednio do korzeni rzęs i je odżywiają. To właśnie mały rozmiar pozwala nanomolekułom przedostać się w głąb tkanki, co w odróżnieniu od innych produktów umożliwia bezpośrednie wchłonięcie do cebulki rzęsy. Dzięki No1 Lash korzenie rzęs mają zapewnioną bogatą odżywkę, a tym samym wydłuża się faza wzrostu rzęs. Cykl wypadania rzęsy wydłuża się o kilka tygodni, rzęsy rosną dłużej  i zyskują objętość. Serum No1 Lash można stosować również na brwi.

Jak używać:

Dwa razy dziennie (rano i wieczorem) rozetrzyj serum na górnej i dolnej powiece, bezpośrednio do korzeni rzęs. Służy do tego gąbka ukryta w pokrywie. Po absorpcji serum (około 2 minuty) możesz nałożyć makijaż lub krem tak, jak zwykle.

Dlaczego No1 Lash jest najlepszy:

Serum No1 Lash nie zawiera żadnych hormonów ani zakazanych i niebezpiecznych substancji. Jest to produkt naturalny,który może być używany bez ograniczeń, nawet w ciąży lub podczas karmienia piersią. Efektem regularnego stosowania są długie, gęste i piękne rzęsy.

Skład serum No1 lash:

RH-Polypeptide 5, Biotinoyl Tripeptide 1, Zizyphus Jujuba Extract, Panax Ginsend Extract, Hydrolyzed Silk, Water, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Arginin, Inositol, Hydrolyzed Collagen, Dipotassium Glycyrrhizate, Butylene Glycol, Glycerin, Hydrogenerated Lecithin,Glycine Soja Oil, Calbomer, HydroeyethylcelluAlose, Potassium Hydroxide, Sodium Oleate, EDTA-2Na, Hexanediol, PhenoxyAethanol

Produkty powiązane