Sterylizator Shoefresh

Sterylizator Shoefresh

Nowy produkt

Zachowaj świeże i suche buty

Dezynfekuje ozonem

Usuwa przykry zapach

Wydajne i szybkie suszenie

Łatwe w użyciu

FILM o Shoefresh

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 7,60 zł.


389,43 zł netto

Więcej informacji

Sposób na wilgotne i nieświeże buty

Codzienne użytkowanie obuwia w warunkach zewnętrznych jak boisko sportowe, kort tenisowy, hala czy leśna bądź górska ścieżka powoduje, że buty stają się wilgotne a nawet mokre. W połączeniu z naturalnym zjawiskiem jak pocenie się stóp powoduje, że nasze obuwie jak również stopy stają się doskonałym siedliskiem dla rozwoju grzybów, pleśni oraz bakterii co prowadzi do nieprzyjemnego zapachu.
Aby temu zapobiec umieść swoje buty na urządzeniu Shoefresh po skończonej aktywności sportowej lub powrocie do domu a obuwie będzie zawsze świeże i suche.

Naturalny i ekologiczny sposób na dezynfekcję

Urządzenie Shoefresh przetwarza cząsteczki tlenu O2 w cząsteczki ozonu O3. Mgiełka ozonowa krążąc po wnętrzu buta zabija wszystkie pleśnie, grzyby oraz bakterie. Ten proces trwa tylko 5 minut po czym ozon w naturalny sposób rozpada się powtórnie do postaci tlenu. Po wszystkim ani w obuwiu ani w pomieszczeniu nie pozostają cząsteczki ozonu.

Prosto, szybko ale przede wszystkim skutecznie

Urządzenie Shoefresh jest proste w obsłudze. Jedyną rzeczą, jaką musisz zrobić to umieścić buty na prawidłach. Urządzenie automatycznie rozpocznie program dezynfekcji oraz suszenia. Twoje buty będą suche, świeże i pachnące niczym ze sklepowej półki.
Automat wyposażony jest dodatkowo w funkcję manualnego wyboru programu, co bywa pomocne w przypadku gdy obuwie jest mocniej przemoczone lub nieświeże.